Bale i Detale
logo bale i detale

O nas

Witaj na mojej stronie!  Witaj w domu!


O Mnie – o BaleiDetale.pl

BaleiDetale.pl powstały, byś mógł zbudować dom dla siebie i rodziny.

Zbudować i nie zwariować.

To źródło sprawdzonych i praktycznych informacji o budowie domu z bali.

 


Internet jest pełen wiedzy, ale też ślepych uliczek i sprzecznych informacji.

Chcę podawać to, co jest ważne, by Twój nowy dom rósł w oczach i powstał naprawdę, nie tylko w marzeniach.

BaleiDetale.pl  pomagają zobaczyć, co jest najważniejsze,

i wykorzystać wiedzę do budowy domu. Prawdziwego domu.


 

Chcesz wybudować dom?    Zastanawiasz się od czego powinieneś zacząć?       Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?      Jak znaleźć właściwą działkę, kierownika budowy, kredyt czy wykonawców?        Jak budować, nie zwariować… w natłoku informacji i opinii znajdowanych w sieci.

BaleiDetale.pl to miejsce dla tych, którzy chcą zbudować ciepły, trwały i piękny dom, a nie tylko o tym czytać!

W jednym miejscu otrzymasz bezcenne i często nigdzie niedostępne wskazówki dające olbrzymie korzyści przy budowie domu z bali.

W imieniu swoim jak i reszty zespołu deklaruję, że będziemy także słuchać Twoich uwag i wskazówek, aby treści i narzędzia jakie docelowo tu się znajdą, będą ułatwiały Tobie maksymalnie budowę domu z bali.


Wszystko w jednym miejscu!

 


Nasze Zobowiązania i Maksyma

BaleiDetale.pl to miejsce, które zapewni Ci więcej spokoju podczas budowy i realne oszczędności! Dokładnie tak jak w domu, będziesz tu mógł czuć się bezpiecznie. Wszystko co tu zamieścimy będzie służyło PRZEDE WSZYSTKIM TOBIE. Potraktuj to jako moje i całego zespołu zobowiązanie oraz maksymę, która przyświecać nam będzie każdego dnia, tworząc BaleiDetale.pl

 


Zamieszczane Treści

To co tu spotkasz, rekomendacje produktowe, polecenia fachowców czy artykuły pisane przez specjalistów z branży powstawać będą TYLKO I WYŁĄCZNIE w oparciu o moje szczere przekonania i wiarę w to, że to, co rekomenduję jest faktycznie dobre.

Innymi słowy to co mój zespół zmieści na BaleiDetale.pl będzie odpowiadało moim faktycznym przekonaniom.

Przekonania te poznasz w artykułach i e-Bookach jakie będziemy Ci udostępniać. 

 


W Gąszczu Informacji w Internecie

Zdaję sobie sprawę jak ciężko jest Ci odnaleźć się w gąszczu informacji serwowanych w internecie, czy pseudo doradców, którzy przy okazji budowy chcą mieć „swoje 5 minut”. Tematyka domów z bali nie jest tak rozpowszechniona, jak tradycyjne budownictwo murowane. To powoduje, że ludzie błądzą i są często nieświadomi zagrożeń czyhających w całym procesie budowy domu z bali. Spotykają nierzetelnych fachowców, popełniają błędy, które w konsekwencji liczone są w dziesiątkach tysięcy złotych. Ale nie Ty! Skoro już tu trafiłeś, zaufaj mi, a Twoja budowa z pewnością nie będzie koszmarem.

 


O Strukturze Portalu

Główne menu to nic innego jak wiedza opisana dla Ciebie chronologicznie.

Na start serwujemy trochę informacji „Porady na Start”. Po to, abyś był bardziej świadomy co Cię czeka. Następnie przechodzimy przez etapy budowy:

  • Sprawy finansowe, wybór działki oraz projektu;
  • Sprawy formalne oraz wybór kierownika budowy;
  • Fundamenty i ewentualne podpiwniczenie;
  • Bryła domu wraz z oknami, dachem i kominem;
  • Wykończenie domu od ocieplenia, po instalacje aż do kafli i podłogi w domu.

Docelowo stworzymy odpowiednie narzędzia, które ułatwią Ci znaleźć właściwą działkę, kredyt, czy wykonawcę. Uzyskać poradę wykwalifikowanego fachowca, czy po prostu zaplanować finanse Twojej budowy.

 


Profil Portalu

Nie tworzymy kolejnego forum z możliwością wymiany swoich doświadczeń, bo to często zalewane jest pseudo użytkownikami, którzy pod przykrywką Pani Zosi, która wybudowała dom, reklamuje tak naprawdę usługi danej firmy. Co więcej, z pewnością próbowałeś przebrnąć przez takie forum i znaleźć satysfakcjonujące Cię informacje. Jest to ciężkie, bo w myśl stwierdzenia: „Gdzie Polaków dwóch tam 3 opinie” każdy ma swoje zdanie, a laicy w temacie nie biorą bardzo wielu istotnych czynników pod uwagę, co wtedy tworzy masę sprzecznych ze sobą opinii, a do tego wszystkiego często dochodzi jeszcze tzw. „hejt”.

Napisz do nas w sprawie, którą mielibyśmy dla Ciebie zbadać, opisać, a jeśli będzie spełniać założenia tematyczne BaleiDetale.pl, rozwiązania pomocne innym użytkownikom znajdą się na portalu.

Obecnie jesteśmy w fazie rozwoju. Już niebawem uruchomimy dla Ciebie wiele narzędzi ułatwiających budowę domu z bali. 

 


Kilka Słów o Założycielu

Nazywam się Sławomir Witiw i tworzę BaleiDetale.pl w głębokim przekonaniu, że to co robię pomoże naprawdę wielu osobom – przy okazji realizując się zawodowo.

Moim dorobkiem jest skoordynowanie prac w budowie blisko 100 domów z bali! 

Koordynowałem prace na terenie całej Polski. Jako menedżer firmy budującej domy z bali odbyłem niezliczoną ilość rozmów z Inwestorami takimi jak Ty, w tematyce od budowania ich świadomości o domach z bali, po wszelkie formalności, negocjacje warunków umowy, nadzór nad budową domu, aż po faktyczną realizację do szczęśliwego finału.

Co więcej, oprócz Inwestorów współpracowałem także z kierownikami budowy, inspektorami, cieślami, dekarzami i wieloma innymi fachowcami z branży. Jako osoba bardzo dociekliwa zawsze starałem się dociec gdzie leży problem, aby rozwiązać go z korzyścią dla obu stron.

Ta niezliczona ilość, jakże cennych informacji i ogromne doświadczenie daje mi poczucie obowiązku przekazywania tej wiedzy większemu gronu ludzi, by sami też mogli się edukować, wgłębić w temat i mieć szansę wyboru tego, co najlepsze z rzetelnego i ogólnodostępnego źródła – BaleiDetale.pl

                                                                             

news

Dziękuję
za zapis. 

Do usłyszenia!