JAK CI POMOGĘ?

zobacz, jak mogę ci pomóc

Baza fachowców
Baza Fachowców to bezcenne wsparcie Twojej budowy.

Zamiast przeglądać niezliczone ilości komentarzy i opinii w internecie, skorzystaj ze sprawdzonych już fachowców. Dodatkowo możesz otrzymać atrakcyjne rabaty na poszczególne usługi. Wypełnij, krótki formularz, a ja w odpowiedzi prześlę Tobie stosowne informacje!

Buduj dom pod „parasolem” BaleiDteale.pl
spotkania online - webinary

Spotkania online odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 20.30. Wspólnie z innymi Balowiczami spotykamy się, aby dobrze zgłębić dany temat.

Jest to idealne miejsce, abyś w krótkim czasie zasięgnął wiedzy bezpośrednio ode mnie!
Pojedynczy warsztat będzie zgłębiał jednej konkretny temat, aby spotkanie nie trwało zbyt długo :).

Propozycję tematu na spotkanie zgłoś mi proszę na maila: slawomir.witiw@baleidetale.pl

Konsultacje indywidualne

Pomogę Ci osobiście przeanalizować Twoja sytuację, oczekiwania, czy potrzeby. Wspólnie możemy podjąć decyzję, jaka technologia lub który wykonawca domu z bali będą dla Ciebie najbardziej trafione.

Robię to już od wielu lat, moja wiedza (nieskromnie mówiąc) pomogła już wielu Inwestorom. Sprawdź co wiem i jak mogę Ci pomóc! Przejdź do zakładki z konsultacjami, aby umówić się na wizytę/rozmowę OnLine. Możliwa jest także wizyta na Twojej Budowie, jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie e-mail w tej sprawie: slawomir.witiw@baleidetale.pl

Blog

Bezpłatnie udostępniane artykuły w zakładce Baza Wiedzy. To miejsce bardzo obszernej wiedzy przydatnej podczas budowania domu z bali.
Przygotowałem wiele rysunków, które lepiej obrazują opisywany aspekt. Dodatkowo są tu także artykuły z wartościowymi nagraniami VIDEO.Jestem przekonany, że materiały te będą dla Ciebie pomocne.
Sprawdź już teraz!

Grupa na Facebooku

Grupa na Facebook „Domy z bali – jak budować?, gdzie nie tylko ja, ale i inni fachowcy oraz Inwestorzy wypowiadają się na pojawiające się tam tematy. W bardzo szybkim czasie, większość problemów jest omawianych przez członków grupy. To właśnie tam uzyskasz szybko bezpłatną poradę. To także miejsce, gdzie wymieniamy się doświadczeniami, zdjęciami z postępów prac itp. do czego zachęcam Cię gorąco!

Ebooki i narzędzia

E-booki stanowią nieocenione wsparcie dla Ciebie. Znajdziesz w nich wiele cennych porad.
Polecam szczególnie 10 Kroków do Wyboru Solidnego Wykonawcy wraz z 6 narzędziami (Kalkulator Budowlany, Wzór Umowy z Wykonawcą itd.) oraz Planner Budowy od A do Z.

Dodatkowo pod poniższym linkiem (na sklepie) znajdziesz także atrakcyjne pakiety pomocy.

dlaczego tworzę stronę
baleidetale.pl?

Powodów jest kilka o czym szerzej piszę w zakładce O Blogu

BaleiDetale.pl to miejsce dla tych, którzy chcą zbudować ciepły, trwały i piękny dom, a nie tylko o tym czytać!

W jednym miejscu otrzymasz bezcenne i często nigdzie niedostępne wskazówki dające olbrzymie korzyści przy budowie domu z bali.

W imieniu swoim jak i reszty zespołu deklaruję, że będziemy także słuchać Twoich uwag i wskazówek, aby treści i narzędzia jakie docelowo tu się znajdą, będą ułatwiały Tobie maksymalnie budowę domu z bali.

Zdaję sobie sprawę jak ciężko jest Ci odnaleźć się w gąszczu informacji serwowanych w internecie, czy pseudo doradców, którzy przy okazji budowy chcą mieć „swoje 5 minut”.
Tematyka domów z bali nie jest tak rozpowszechniona, jak tradycyjne budownictwo murowane. To powoduje, że ludzie błądzą i są często nieświadomi zagrożeń czyhających w całym procesie budowy domu z bali. Spotykają nierzetelnych fachowców, popełniają błędy, które w konsekwencji liczone są w dziesiątkach tysięcy złotych.

Ale nie Ty!
Skoro już tu trafiłeś, zaufaj mi, a Twoja budowa z pewnością nie będzie koszmarem, wytyczymy razem jej właściwy bieg

Sławek 🙂