BaleiDetale.pl

Jak Tobie Pomogę

domy z bali jak budować? BaleiDetale.pl: konsultacje, szkolenia, wideo, wizyty na budowie, e-booki, grupa na facebooku, blog, bezpłatne artykuły, konsultacje on-line

BaleiDetale.pl to miejsce dla tych, którzy chcą zbudować ciepły, trwały i piękny dom, a nie tylko o tym czytać!

W jednym miejscu otrzymasz bezcenne i często nigdzie niedostępne wskazówki dające olbrzymie korzyści przy budowie domu z bali.

W imieniu swoim jak i reszty zespołu deklaruję, że będziemy także słuchać Twoich uwag i wskazówek, aby treści i narzędzia jakie docelowo tu się znajdą, będą ułatwiały Tobie maksymalnie budowę domu z bali.

Zdaję sobie sprawę jak ciężko jest Ci odnaleźć się w gąszczu informacji serwowanych w internecie, czy pseudo doradców, którzy przy okazji budowy chcą mieć „swoje 5 minut”.

Tematyka domów z bali nie jest tak rozpowszechniona, jak tradycyjne budownictwo murowane. To powoduje, że ludzie błądzą i są często nieświadomi zagrożeń czyhających w całym procesie budowy domu z bali. Spotykają nierzetelnych fachowców, popełniają błędy, które w konsekwencji liczone są w dziesiątkach tysięcy złotych.

Ale nie Ty!
Skoro już tu trafiłeś, zaufaj mi, a Twoja budowa z pewnością nie będzie koszmarem, wytyczymy razem jej właściwy bieg - Sławek 🙂

Dlaczego tworzę BaleiDetale.pl?

Powodów jest kilka o czym szerzej piszę w zakładce O Blogu

JAK TOBIE POMOGĘ? 🙂

BLOG

Bezpłatnie udostępniane artykuły w zakładkach "Porady na Start" oraz Budowa Domu. To miejsce bardzo obszernej wiedzy przydatnej podczas budowania domu z bali.

Przygotowałem wiele rysunków, które lepiej obrazują opisywany aspekt.

Jestem przekonany, że większość kluczowych kwestii rozwiążesz sam bezpłatnie.
Sprawdź już teraz!

Przejdź do Artykułów

Grupa na Facebook

Grupa na Facebook "Domy z bali - jak budować?, gdzie nie tylko ja, ale i inni fachowcy oraz Inwestorzy wypowiadają się na pojawiające się tam tematy. W bardzo szybkim czasie, większość problemów jest omawianych przez członków grupy. To właśnie tam uzyskasz szybko bezpłatną poradę.

To także miejsce, gdzie wymieniamy się doświadczeniami, zdjęciami z postępów prac itp. do czego zachęcam Cię gorąco!

Dołącz do Grupy

E-booki + Wideo

E-booki to narzędzia, które przygotowuję sukcesywnie w konkretnych "dużych" tematach. W miarę rozwoju BaleiDetale.pl będzie ich coraz więcej!
Filmy instruktażowe wideo na YouTube, kanał ten jest jeszcze w budowie, ale jak już ruszy z pewnością będzie nieocenionym źródłem informacji. Wiem, że bardzo wielu z Was liczy na wideo, gdyż temat budowy domu z bali nie należy do najłatwiejszych zwłaszcza w formie pisanej.

E-booki i inne przydatne narzędzia dostępne są na BaleiDetale.pl/sklep

Konsultacje Indywidualne

Zdaję sobie sprawę, jak dużo materiałów jest do przeanalizowania, aby porządnie rozpocząć budowę domu z bali. Mogę osobiście pomóc Ci przeanalizować Twoja sytuację, oczekiwania, czy potrzeby.
Wspólnie możemy przeanalizować, jaka technologia lub, który wykonawca domu z bali będzie dla Ciebie najbardziej trafiony. Robię to już od wielu lat, moja wiedza (nieskromnie mówiąc) pomogła już wielu Inwestorom. Sprawdź co wiem i jak mogę Ci pomóc! Przejdź do mojego kalendarza spotkań, aby umówić się na wizytę On-Line.

Umów Konsultację

Spotkania OnLine

Już ruszyły spotkania/warsztaty online, w których będę spotykał się z Tobą i innymi Balowiczami, aby dobrze zgłębić dany temat.

Będzie to idealne miejsce, abyś w krótkim czasie zasięgnął wiedzy bezpośrednio ode mnie! Pojedynczy warsztat będzie zgłębiał jednej konkretny temat, aby spotkanie nie trwało zbyt długo :).
Na najbliższym spotkaniu lub poprzez formularz kontaktowy możesz zgłosić mi temat, który według Ciebie warto byłoby omówić.

Zobacz kiedy będzie najbliższe spotkanie!

Wizyty na Twojej Budowie!

Możliwa jest także wizyta u Ciebie na budowie, jednak zaznaczam, że ta usługa składa się z kosztu dojazdu na Twoją budowę, ewentualnego noclegu i innych logistycznych kosztów + godzin mojej pracy.

Najpierw zapraszam Cię na konsultacje On-Line
, żeby zweryfikować, czy przypadkiem nie pomogę Ci zdalnie, taniej bez kosztów logistycznych!

Pomagając Tobie zdalnie zostaje mi więcej czasu na pomoc innym, a tym samym DUŻE zmiany w całej branży!

Umów Konsultację