PROJEKTY DOMÓW Z BALI

Projekty domów z Bali

Moja firma działa na polskim rynku już od kilku lat i dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu oferowane projekty domów z bali spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zajmuję się kompleksową pomocą oraz doradztwem w zakresie tworzenia konstrukcji zarówno parterowych, letniskowych, jak i całorocznych.

Dom z bali całoroczny i letniskowy

Mimo, iż wielu osobom wydaje się, że budynki wykonane z cegieł czy pustaków są dużo trwalsze od drewnianych, nie jest to do końca prawda. Odpowiednio stworzony projekt, a także kadra doświadczonych i wykształconych pracowników sprawiają, że nawet obiekt wybudowany z drewna może być odporny na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych. Tego typu nieruchomości charakteryzują się doskonałą izolacją cieplną, dzięki czemu nadają się do całorocznego użytkowania. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się także budynek letniskowy i parterowy.

Fachowe doradztwo

Ze swojej strony oferuję szereg usług, które pomogą Ci wybudować swój wymarzony dom z bali. Projekty stworzone przez moich zaufanych partnerów to gwarancja nowoczesnego designu nieruchomości parterowych w połączeniu z tradycyjnym wzornictwem budynków drewnianych. Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą mojej firmy poprzez kontakt osobisty ze mną na slawomir.witiw@baleidetale.pl