BaleiDetale.pl

Współpraca

BaleiDetale.pl

to źródło sprawdzonych i praktycznych informacji o budowie domu z bali. Wszystko to, co tu zamieszczamy ma przedstawiać wartość dla naszych czytelników.

W związku z tym, do współpracy zapraszamy firmy, które wpisują się w ideę zdrowych, ciepłych i dobrze wykonanych domów z bali. Każda firma chcąca nawiązać z nami współpracę, będzie stosownie weryfikowana poprzez rekomendacje jej klientów, czy firm współpracujących.

Współpracując z portalem BaleiDetale.pl firmy równocześnie mogą oczekiwać uzyskania certyfikatu jakości przyznawanego przez nasz portal. Certyfikat ten zobowiązuje do przestrzegania Dekalogu BaleiDetale.pl


Współpraca adresowana do:

 

Właścicieli miejsc noclegowych

W obiektach wykonanych z bali proponujemy naszą dedykowaną bazę, gdzie przyszli budowniczy będą mogli utwierdzić się w przekonaniu, że chcą wybudować dom z bali.

Doradców kredytowych

Doświadczonych w kredytowaniu domów z bali.

Właścicieli działek budowlanych

Osoby, firmy posiadające działki budowlane najlepiej spełniające kryteria: ustronne, posiadające wartość dodaną (blisko zbiornika wodnego, terenów górskich, czy pagórków, lasów, morza itp.).

Projektantów

Szukamy godnych polecenia projektantów doświadczonych w projektowaniu domów z bali i ich adaptacji (sprawdzamy dorobek!).

Kierowników budowy

Szukamy godnych polecenia i rzetelnie wykonujących swoją pracę kierowników budowy koniecznie znających tematykę domów z bali.

Wykonawców domów z bali…

…i innych elementów domu: do współpracy zapraszamy firmy, które wykonują domy z bali lub inne elementy takiego domu, aż do wyposażenia np. lokalne hurtownie (weryfikujemy jakość wykonywanych prac/materiałów!).

Posiadaczy gotowych domów

Lub z rynku wtórnego do sprzedaży wiele osób szuka gotowych domów. Zgłoś się do nas pomożemy Ci w sprzedaży.


Dodatkowo

możliwości współprac w zakresie:

  • Promocja wartościowych wydarzeń w branży;
  • Reklama na portalu produktów związanych z tematyką portalu;
  • Zamieszczanie gotowych treści przygotowanych przez firmę, blogera czy użytkownika domów z bali. Pomóż nam tworzyć wartościowe treści. W ten sposób łatwiej i Tobie będzie dotrzeć do nowej grupy odbiorców czy kreować markę. Jesteśmy otwarci na nowe tematy, czy działy.
  • Artykuły sponsorowane: wpisujące się w cel naszej strony;
  • Promocja wzajemna: proponujemy także pełną współpracę i wymianę treści czy reklam pomiędzy portalami, blogami o tematyce związanej z budową domów z bali. Pomaga to generować dodatkowy ruch na stronie i tworzyć wartościowe linki pozycjonujące.

Do współpracy zapraszamy także użytkowników domów z bali, którzy chcieliby podzielić się swoją historią w tematyce portalu.