BaleiDetale.pl

O Blogu

Dla Kogo Tworzę BaleiDetale.pl? 🙂

Zastanawiasz się, czy taki dom jest dla Ciebie? Chcesz wybudować dom? Zastanawiasz się od czego powinieneś zacząć? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Jak znaleźć właściwą działkę, kierownika budowy, kredyt czy wykonawców? Jak budować i nie zwariować… w natłoku informacji i opinii znajdowanych w sieci?

Wszystko w jednym miejscu

To, o czym tu piszę, wynika z mojego doświadczenia, które jest rezultatem ciężkiej pracy, słuchania wszystkich zaangażowanych w budowę ludzi (Inwestorzy, cieśle, projektanci, kierownicy budowy, kierowcy TiR-ów przewożących elementy domów, wykonawcy okien, czy poszycia dachowego i wielu innych!) i realizacji marzeń Inwestorów takich jak Ty.

Osobiste doświadczenie

To, co tu spotkasz, rekomendacje produktowe, polecenia fachowców czy artykuły pisane przez specjalistów z branży powstawać będą TYLKO I WYŁĄCZNIE w oparciu o moje szczere przekonania i wiarę w to, że to, co rekomenduję jest faktycznie dobre. Innymi słowy to, co mój zespół zmieści na BaleiDetale.pl, będzie odpowiadało moim faktycznym przekonaniom. Przekonania te poznasz w artykułach i e-Bookach, jakie będziemy Ci udostępniać.

Spokój i oszczędności

- BaleiDetale.pl to miejsce, które zapewni Ci więcej spokoju podczas budowy i realne oszczędności! Dokładnie tak, jak w domu, będziesz tu mógł czuć się bezpiecznie. Wszystko, co tu zamieścimy będzie służyło PRZEDE WSZYSTKIM TOBIE. Potraktuj to, jako moje i całego zespołu zobowiązanie oraz maksymę, która przyświecać nam będzie każdego dnia, tworząc BaleiDetale.pl.

I wiele więcej!

BaleiDetale.pl to miejsce dla tych, którzy chcą zbudować ciepły, trwały i piękny dom, a nie tylko o tym czytać! W jednym miejscu otrzymasz bezcenne i często nigdzie niedostępne wskazówki, dające olbrzymie korzyści przy budowie domu z bali. W imieniu swoim, jak i reszty zespołu deklaruję, że będziemy także słuchać Twoich uwag i wskazówek, aby treści i narzędzia jakie docelowo tu się znajdą, ułatwiały Tobie maksymalnie budowę domu z bali.

Zdaję sobie sprawę, jak ciężko jest Ci odnaleźć się w gąszczu informacji serwowanych w Internecie, czy pseudo doradców, którzy przy okazji budowy chcą mieć „swoje 5 minut”. Tematyka domów z bali nie jest tak rozpowszechniona, jak tradycyjne budownictwo murowane. To powoduje, że ludzie błądzą i są często nieświadomi zagrożeń czyhających w całym procesie budowy domu z bali. Spotykają nierzetelnych fachowców, popełniają błędy, które w konsekwencji liczone są w dziesiątkach tysięcy złotych. Ale nie Ty! Skoro już tu trafiłeś, zaufaj mi, a Twoja budowa z pewnością nie będzie koszmarem.

Nie tworzę kolejnego forum z możliwością wymiany swoich doświadczeń, bo to często zalewane jest pseudo użytkownikami, którzy pod przykrywką Pani Zosi, która wybudowała dom, reklamuje tak naprawdę usługi danej firmy. Co więcej, z pewnością próbowałeś przebrnąć przez takie forum i znaleźć satysfakcjonujące Cię informacje. Jest to ciężkie, bo w myśl stwierdzenia: „Gdzie Polaków dwóch tam 3 opinie” każdy ma swoje zdanie, a laicy w tym temacie nie biorą bardzo wielu istotnych czynników pod uwagę, co wtedy tworzy masę sprzecznych ze sobą opinii, a do tego wszystkiego często dochodzi jeszcze tzw. „hejt”.
Zamieszczam tutaj to, co jest ważne, by Twój nowy dom rósł w oczach i powstał naprawdę, nie tylko w marzeniach. Przy tym, aby Twoje założenia co do funkcjonalności domu, budżetu budowy oraz te wizualne zostały zrealizowane.
Na BaleiDetale.pl pomagam zobaczyć to, co jest najważniejsze, i wykorzystać te informacje do budowy domu. Poznając mnie przekonasz się, że jestem źródłem sprawdzonych i praktycznych informacji.

Dlaczego tworzę BaleiDetale.pl? 🙂

Powodów jest kilka (choć pewnie znalazłoby się więcej):

Praktyczne porady

Praktycznie nikt w Polsce nie pomaga odnaleźć się Wam w budowie domów z bali, podając informacje w możliwie prostej formie, niezależnie od konkretnego wykonawcy (dokładnie tak, działam niezależnie, obecnie nie buduje domów, a tylko lub AŻ wskazuję drogę).

Doświadczenie

Wiem, z jakimi problemami borykasz się w całym procesie budowy domu z bali, dlaczego więc mam nie pomagać, skoro wiem jak?

Obszerna wiedza

Posiadam wiedzę, z którą coś trzeba było zrobić, a nie zachować tylko dla siebie, przy okazji realizując się zawodowo.

Pomysł na siebie

Trzeba jakoś zarabiać na życie, a że nie chcę pracować pod dyktando kogoś, to tworzę swój Świat po swojemu kierując się zasadami, jakie cenię u innych ludzi (szczerość, bezinteresowna pomoc, zaufanie, zrozumienie drugiej osoby…).

Co mogę dla Ciebie zrobić? 🙂

Napisz do mnie w sprawie, którą wraz z moim zespołem mielibyśmy dla Ciebie zbadać, opisać, a jeśli będzie spełniać założenia tematyczne BaleiDetale.pl, rozwiązania pomocne innym użytkownikom znajdą się na portalu.

Obecnie jesteśmy w fazie rozwoju. Już niebawem uruchomimy dla Ciebie wiele narzędzi ułatwiających budowę domu z bali. 

Jak mogę Ci pomóc?

Zadaj pytanie, zaproponuj temat kolejnego artykułu lub podziel się opinią. NAPISZ WIADOMOŚĆ

Pozostańmy w kontakcie

Zostaw proszę swojego maila oraz imię – tylko tyle wystarczy, abyś otrzymywał ode mnie wartościowe maile w temacie budowy domu z bali. Nie wysyłam reklam, bo także i mnie drażni spam ;). Mail nie zostanie przekazany nigdzie dalej! Będzie to konwersacja, w której będziemy uczestniczyć tylko Ty i ja .

Podsumowując:

Nie ma nic lepszego, jak wykonywanie pracy, dzięki której wiesz, że rozwiązujesz problemy innych ludzi, przy okazji dając sobie satysfakcję z tego, co robisz, a przy tym zarabiając na życie. Jakoś tak jest ten Świat skonstruowany, że każdy z nas musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, czuć się potrzebny. Stąd w tym miejscu gorąca prośba do Ciebie – w komentarzach pod postami, czy na Facebook, YouTube, Instagram itp., wszędzie tam, gdzie mnie znajdziesz, pisz proszę wiadomości zwrotne. Nic nie napędza tak bardzo do działania jak regularne dowody na to, że moja praca jest dla kogoś przydatna.

Dodam jeszcze, że nie jestem z wykształcenia cieślą. Jak każdy z nas, nie jestem nieomylny! Nie czuje się guru w temacie budowy domów z bali.
Niemniej jednak, setki godzin spędzone na budowach, kontakty i wiedza, jaką posiadam, daje mi pełne przekonanie, że każdy Twój problem jestem w stanie rozwiązać. Poprowadzić Cię tak, abyś skorzystał na tej współpracy w zauważalny sposób! W zakresie zagadnień, w których nie mam dostatecznej wiedzy, jasno informuję o tym i staram się ją szybko uzupełnić lub wesprzeć odpowiednim fachowcem z branży.

O STRUKTURZE BLOGA:

Główne menu bloga to nic innego, jak wiedza opisana dla Ciebie chronologicznie.
Na start serwuję trochę informacji pod hasłem „Porady na Start”. Po to, abyś był bardziej świadomy tego, co Cię czeka. Następnie przechodzimy wspólnie przez etapy budowy „Budowa Domu”:
• Sprawy finansowe, wybór działki oraz projektu.
• Sprawy formalne oraz wybór kierownika budowy.
• Fundamenty i ewentualne podpiwniczenie.
• Bryła domu wraz z oknami, dachem i kominem.
• Wykończenie domu od ocieplenia, po instalacje, aż do kafli i podłogi w domu.

Moja praca nieustannie skierowana jest na tworzenie odpowiednich narzędzi, które ułatwią Ci znalezienie właściwej działki, wybranie opłacalnego kredytu, czy wykonawcy.