Ile Trwa Budowa domu z bali dzień po dniu stan surowy zamknięty

Ile Trwa Budowa Domu z Bali? SSO – Dzień po Dniu!

Ile trwa budowa domu z bali?

Na tym nagraniu prezentuję budowę domu moich Balowiczów dzień po dniu (timelapse) do stanu surowego zamkniętego. Dom znajduje się pod Wrocławiem.

Ten dom pojawi się jeszcze na tym kanale, myślę nie raz. Wspólnie z właścicielami domu opowiemy Wam nieco więcej, jaka jest ich historia, historia tego domu, jakie materiały zostały użyte i co zostało zrobione i dlaczego. Nagranie będzie myślę na przełomie czerwca oraz lipca, ale z pewnością będzie pomocne dla Was przed rozpoczęciem budowy swojego wymarzonego domu z bali.

ŹRÓDŁA MATERIAŁÓW:

  • MUZYKA/MUSIC: Song: Alex MakeMusic – Everest (No Copyright Music) Music provided by Tunetank. Free Download: http://bit.ly/2wMj8vE Video Link: https://youtu.be/sF9lF6EsZkc
  • opracowanie własne

Nazywam się Sławek Witiw i pomagam spełnić marzenie o własnym domu.

Pomagam budować ciepłe i trwałe domy z bali poprzez dzielenie się wiedzą na blogu oraz kanale YouTube, indywidualne konsultacje, wizyty na budowie czy webinary.

Bądź na bieżąco:

[fblikebox id=10742]

Podziel się wpisem:
Facebook
Pinterest
Email
WhatsApp

4 thoughts on “Ile Trwa Budowa Domu z Bali? SSO – Dzień po Dniu!”

  1. Korzystałeś może z pomocy ekipy budowlanej, czy projekt realizowany był głównie na własną rękę? Nie wiem jak znaleźć odpowiednich wykonawców, którzy pociągną budowę domu tego typu, aby wszystko szło w miarę sprawnie.

  2. Jeśli chodzi o drewniane domy to zawsze miałam takie myśli, że ten dom spali się szybciej niż zdążymy z niego uciec. Jak to jest z zabezpieczeniem pożarowym w przypadku takich domów? Poza takim, być może irracjonalnym strachem to uważam, że te domu są piękne 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej

Wpisy, które mogą Cię zainteresować: