BaleiDetale.pl

Pierwszy Krok Do Budowy Domu z Bali

Pierwszy Krok do Budowy Domu z Bali

Czego Dowiesz Się z Tego E-Booka?

Od czego powinieneś zacząć budowę domu z bali?

Poznasz 6 SPRAWDZONYCH TECHNIK, które pomagają podjąć przemyślane decyzje związane z budową Twojego wymarzonego domu z bali!

Dzięki konkretnym wskazówkom zawartym w tym e-booku będziesz bardziej pewny, że Twoje działania zmierzają do wybudowania domu z bali spełniającego 100% Twoich oczekiwań.

  • Od czego powinieneś zacząć budowę domu z bali,
  • Poznasz 6 SPRAWDZONYCH TECHNIK, które pomagają podjąć przemyślane decyzje związane z budową Twojego wymarzonego domu z bali!
  • Dzięki konkretnym wskazówkom zawartym w tym ebooku będziesz bardziej pewny, że Twoje działania zmierzają do wybudowania domu z bali spełniającego 100% Twoich oczekiwań.

Dla Kogo Jest Ten E-Book?

Buduj Pewnie

Dla budowniczych, którzy poprzez większą świadomość chcą podejmować właściwe decyzje.

Spełniaj Marzenia

Dla Ciebie, jeśli budowa domu z bali ma być spełnieniem marzeń, a nie udręką, czy rozczarowaniem.

Słuchaj Praktyka

Dla wszystkich tych, którzy chcą poznać praktyczną, a nie teoretyczną wiedzę o budowie domu z bali.

Dlaczego Ja? 🙂

Bale i Detale - Domy z bali

Realizuję się Poprzez Zadania

Mam na imię Sławek, jestem otwartym na ludzi, pracowitym gościem po 30-tce z wieloletnim doświadczeniem w koordynowaniu budowy domów z bali.

Tworzę Materiały

Tworzę wiele cennych materiałów, aby budowanie domów z bali było łatwiejsze. Bezpłatne artykuły, E-Booki, Konsultacje On-Line, Grupa na FB, Warsztaty tematyczne i inne.

Buduję Bazę Rekomendacji

Stale zbieram informacje o domach z bali; opinie o wykonawcach, kontakty, zakres działalności poszczególnych firm, rodzaje dostępnych technologii i wiele innych...
To wszystko, bym mógł Ci jak najlepiej pomóc przy budowie domu z bali!

Słucham Twoich Potrzeb

Badam dokładnie czego oczekujesz od domu z bali, a ze swoją wiedzą najtrafniej jak to możliwe podpowiadam najlepsze rozwiązania, kontakty, firmy! Przekonaj się sam na czytając moje artykuły, E-booki, uczestnicząc w szkoleniach, czy konsultacjach.

Inwestorzy o Mnie – Rekomendacje

Jakub - Inwestor

Budowa domu wg projektu Osiek 88 pod Jasłem

Pana Sławomira Witiwa poznałem w 2016 r. Pracował wówczas w firmie, która była wykonawcą mojego domu z bali.

Jako osoba reprezentująca ją w kontaktach z inwestorami, już podczas pierwszej rozmowy okazał się „właściwym człowiekiem na właściwym miejscu” – fachowcem o dużej wiedzy merytorycznej z zakresu tematyki budownictwa drewnianego, zawsze skorym do dzielenia się doświadczeniem, odpowiedzi na każde pytanie, rozwiania rozmaitych wątpliwości. W każdej z bardzo owocnych rozmów, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że postawienie na dom z bali jest dobrym wyborem dało się odczuć, że praca jest jego pasją.

Choć jeszcze przed rozpoczęciem prac na placu budowy pan Sławomir rozstał się z dotychczasowym pracodawcą, nasz kontakt nie urwał się. Na każdym z kolejnych etapów realizacji inwestycji, już jako twórca i jednoosobowa siła napędowa projektu „Bale i Detale” wciąż służył mi cennymi radami. I robi to dziś. Nieoceniona była też dla mnie lektura redagowanych przez niego poradników dla osób budujących domy drewniane i treści zamieszczanych na stronie baleidetale.pl – skarbnicy wiedzy o tajnikach takich domów. Z dużym zainteresowaniem śledzę aktywność pana Sławomira w mediach społecznościowych, gdzie wiele osób – zarówno ci, którzy budują dom z bali lub już go użytkują, jak i ci, którzy taką inwestycję dopiero rozważają – może korzystać z jego wiedzy, otwartości oraz życzliwości. Podziwiam wytrwałość i determinację pana Sławka w toku realizacji kolejnych ambitnych działań adresowanych do wszystkich „balowiczów”, entuzjazm, z jakim chce pomagać im w spełnianiu marzeń, podejmowaniu trafnych decyzji, naprawianiu błędów budowlanych i ustrzeganiu się kolejnych. Mnie wybawił już z niejednej opresji, za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Profesjonalista na 100 procent. Serdecznie polecam!

Anna i Tomasz - Inwestorzy

Budowa domu pod Krakowem wg projektu indywidualnego

Pan Sławomir Witiw koordynował budowę naszego domu w Cholerzynie, w latach 2012/2013.

Od samego początku byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, doświadczenia, ale przede wszystkim umiejętności pracowania z klientem. Stopień zaangażowania, sumienność i terminowość przerosły nasze oczekiwania. Na szczególną uwagę zasługuje, rzadko spotykana w Polsce, umiejętność podejścia do klienta w sposób szczególny, tak, że ma on poczucia bycia w tym całym układzie, najważniejszym.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że po zakończeniu naszej budowy i zebraniu przeróżnych doświadczeń, nie zawsze dobrych, Pan Sławomir byłby pierwszą osobą, którą wybralibyśmy do ponownej współpracy.

Szymon - Inwestor

Budowa domu w Jaworznie na podstawie projektu Osiek 88 c2

Z panem Sławomirem Witiwem miałem okazję współpracować podczas całego procesu budowy domu z bali drewnianych w okresie od lipca 2013 do sierpnia 2014. Reprezentował firmę wykonującą nasz dom. Od pierwszego kontaktu wzbudził moje zaufanie i pomagał podejmować decyzje na poszczególnych etapach: planowania, wyboru projektu, doboru materiałów, wyboru okien, budowy, konserwacji oraz wykańczania. Zawsze dyspozycyjny służył pomocą i wyjaśnieniami najbardziej zawiłych spraw formalnych, dotyczących dokumentów, czy transportu.

Pan Sławomir nadzorował, by prace inwestycyjne zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Dostarczał fachowej wiedzy w zakresie możliwych do zastosowania technologii i rozwiązań dostosowanych do potrzeb.

Z przyjemnością mogę polecić pana Sławka, jako osobę z niezwykle profesjonalnym i pełnym pasji podejściem do podejmowanych wyzwań.

Pan Waldemar - Inwestor

Budowa domu pod Oleśnicą, projekt Orzechów DW

Z panem Sławomirem Witiwem miałem przyjemność spotkać się budując w 2014 roku drewniany dom na wsi.

Pan Witiw odpowiadał w imieniu firmy wykonawczej za kontakt z klientami i czynności logistyczne związane z budową. Spotkałem się z w pełni profesjonalną obsługą i poradą.

Dość duże i kosztowne przedsięwzięcie, jakim jest budowa domu, dzięki rzetelnemu i budzącemu zaufanie podejściu pana Sławomira, udało się przeprowadzić bez problemów i nieporozumień.

Z absolutną pewnością mogę polecić pana Sławomira Witiwa jako menadżera prowadzącego podobne przedsięwzięcia.

Grzegorz - Inwestor

Budowa domu pod Poznaniem w oparciu o projekt Rydzowo 3

Pan Sławomir Witiw reprezentował wykonawcę podczas budowy mojego domu w okresie: październik – listopad 2013 roku.

Pan Sławomira poznałem w momencie pierwszego kontaktu telefonicznego z firmą. Rzeczowe odpowiedzi, przejaw troski o moje dobro – te dwie cechy w rozmowie z Panem Sławkiem zadecydowały o podjęciu współpracy. Następnie Pan Sławek prowadził mnie przez wszystkie aspekty organizacyjne (podpisanie umowy zasadniczej wraz z objaśnieniem kluczowych kwestii, zamówienie okien, w tym podpisanie stosownych umów, przygotowanie placu budowy, organizacja transportu itp.) w celu możliwie najlepszego przygotowania budowy do rozpoczęcia prac z zakresu stanu surowego zamkniętego mojego domu.

Wg mnie wzorowo wypełniał wszystkie powierzone mu zadania, cechując się sumiennością, rzetelności oraz dbałością o szczegóły.

Agnieszka - Inwestorka

Realizacja Inwestycji na podstawie projektu indywidualnego pod Świdnicą

Z firmą wykonawczą rozpoczęliśmy współpracę ok. 2010 roku, która doprowadziła do postawienia naszego domu zgodnie z ustaleniami w 2013 roku. W trakcie naszych przygotowań procesu inwestycyjnego do realizacji do zespołu dołączył Pan Sławomir Witiw. Jako młody człowiek, wykazywał się dużym zaangażowaniem, chęcią nauki i przyswajania sobie wiedzy.

Powierzone mu zadania realizował z uwagą, dbałością o dobrą współpracę i moim zdaniem stanowił duże wsparcie dla firmy.

Pierwszy Krok do Budowy Domu z Bali