BaleiDetale.pl

Zamów Konsultację!

Zamów konsultację lub czytaj opis, aby dobrać właściwą. Jak budować, nie zwariować domy z bali. Baleidetale.pl


Opis Konsultacji:

Zobacz dla Kogo je Dedykuję?

Zobacz także pełną treść Regulaminu Systemu Rezerwacji TUTAJ.


Szybka odpowiedź na zadane pytanie

DLA KOGO?: 

Dedykowana raczej dla osób, które mają konkretny problem do rozwiązania i są w toku danego procesu budowlanego (np. załatwiasz formalności, budujesz bryłę domu, czy nie wiesz jaki materiał do budowy wybrać).

Najczęściej z tej konsultacji korzystają Ci Balowicze, którzy już ze mną współpracują i odbyli przynajmniej jedną konsultację, np. telefoniczną, bądź Skype.

Moja odpowiedź to max 1500 znaków liczone ze spacjami. Staram się odpowiadać bardzo konkretnie na ile to możliwe, bez zbędnego lania wody ceniąc tym samym Twój czas i pieniądze.

Wybrana data konsultacji stanowi maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź.

Pamiętaj!, jeśli odpowiedź znajduje się już w moich artykułach mogę przekierować Cię do nich stosownym linkiem ( w takich sytuacjach staram się podpowiedzieć to co uważam, że na dany moment powinieneś wiedzieć, aby odpowiedź nie była tylko przesłaniem linka do opisanego już przez mnie problemu). Dlatego proponuję Ci najpierw dobrze sprawdzić, czy rozwiązanie Twojego problemu już nie jest opisane w artykułach ZA DARMO! 😉


Konsultacja Telefoniczna lub Skype - 74zł / 149zł / 214zł/ 364zł


Szybka/Typowa/Dłuższa/Kompletna Konsultacja na Dowolny Temat

DLA KOGO?: 

Rekomendowana dla osób, które kontaktują się zemną po raz pierwszy. Możemy omówić konkretny problem do rozwiązania przy okazji (jeśli będziesz chciał więcej) zaproponuję Ci atrakcyjny pakiet konsultacji dostosowany pod Twoje potrzeby.

Pamiętaj!, to Twój czas, który poświęcam tylko Tobie. Wykorzystaj go maksymalnie, przygotuj sobie coś do notowania, by omawiane ważne aspekty nie uciekły Ci w natłoku spraw budowlanych.

Zastanów się o co chcesz mnie zapytać napisz o tym w okienku podczas rezerwacji, wówczas lepiej przygotuję się do odpowiedzi. Przygotuj rzuty projektu, jeśli są potrzebne do omówienia problemu (możesz przesłać je przed konsultacją na biuro@baleidetale.pl – koniecznie podając imię i nazwisko oraz termin zamówionej konsultacji).

Przy omawianiu problemów na budowie warto, abyś miał szczegółowe zdjęcia obrazujące ewentualny problem.  Im dokładniej pokażesz mi omawiany problem tym bardziej szczegółowo Tobie pomogę!

Im dłuższa konsultacja tym taniej dla Ciebie. Konsultacja 90 min uwzględnia już 5% rabatu. Konsultacja 150 minutowa to już 10% rabatu. Większe zniżki oferuję Ci przy Pakietach Konsultacji.

Dłuższe konsultacje, niż 150 min przez telefon, czy Skype wg mnie nie mają większego sensu. Kreatywne myślenie wyłącza się po pewnym czasie. Oczywiście na Twoją prośbę długość konsultacji możemy wydłużyć. To jednak musimy zaplanować wcześniej. Prośbę taką możesz przesłać przez formularz kontaktowy (zakładka Konsultacje).

Niestety musimy się trzymać wykupionego czasu z uwagi na dość mocno napięty harmonogram konsultacji i mojej pracy, jaką wkładam w BaleiDetale.pl. Efekty, które widzisz na BaleiDetale.pl to sporo zadań do wykonania niewidocznych z za monitora komputera.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ).  To na ten numer będę do Ciebie dzwonić w umówionym terminie. Dla konsultacji Skype przy zamawianiu konsultacji podaj dane konta Skype do wykonania połączenia (moje konto to Sławomir Witiw).

W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24h przed jej terminem konsultacja przepada. Przepada tyle konsultacji ile zamówiłeś na dany termin. Planuję uważnie swój czas, dlatego proszę konsultacje rezerwuj rozważnie!


Konsultacja Telefoniczna - Pogotowie Telefoniczne - 225zł


Pogotowie Telefoniczne – 3 telefony do 15 min

DLA KOGO?: 

Rekomendowana dla osób, które budują już swój dom z bali i chcą „mieć mnie pod ręką” w awaryjnych sytuacjach.

Z uwagi na zaplanowany harmonogram pracy nie zawsze będę mógł odebrać od Ciebie telefon. Maksymalny czas w jakim do Ciebie oddzwonię to 5H liczone w godzinach od 8.00 do 20.00.

Pamiętaj!, bardzo mało spraw da się przeanalizować przez telefon rzetelnie! Bardzo często bez dokładnego przeanalizowania wszystkich szczegółów ostateczna opinie może nie być jednoznaczna – musisz o Tym wiedzieć. Niemniej jednak na podstawie swoich doświadczeń widzę, że wielu Inwestorów takich jak Ty, potrzebują takiego wsparcia, stąd taka opcja w konsultacjach.

Długość jednej rozmowy nie może przekraczać 15 min. Rezerwując tę opcję możesz pozwolić sobie na 3 takie rozmowy ze mną. Zarezerwuj Pogotowie Telefoniczne odpowiednio wcześniej, kiedy problemu jeszcze nie ma. Potrzebuję 2 dni roboczych na zaksięgowanie środków od Ciebie i aktywację usługi.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ). W przypadku rozbieżności usługa może nie zostać zrealizowana.

Wykupione Pogotowie Telefoniczne nie podlega zwrotowi. To jest opcja wykupywana na coś w rodzaju ubezpieczenia na nieprzewidziane sytuacje.

Ważna 1 rok od momentu złożenia rezerwacji.

Dokonując rezerwacji zaznacz dowolny przypadkowy termin (niestety system ten nie ma możliwości wyłączenia terminów dla wybranych usług). Zadzwoń kiedy chcesz w godzinach 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku.


Konsultacja Osobista we Wrocławiu przy Kawie - Wybierz i poproś o wycenę


Typowa/Dłuższa Konsultacja na Dowolny Temat

DLA KOGO?: 

Jeśli Wrocław jest dobrym miejscem na spotkanie ze mną i lubisz dobrą kawę/herbatę 🙂 skorzystaj z tej opcji. Uważam, że twarzą w twarz możemy więcej, trafniej omówić Twoja budowę/problem. Rozmowa przez telefon, czy Skype daje mniejsze możliwości skutecznej wymiany wszelkich informacji.

Pamiętaj!, tak jak przy konsultacjach zdalnych to Twój czas, który poświęcam tylko Tobie. Wykorzystaj go maksymalnie, przygotuj sobie coś do notowania, by omawiane ważne aspekty nie uciekły Ci w natłoku spraw budowlanych.

Zastanów się o co chcesz mnie zapytać napisz o tym w okienku podczas rezerwacji, wówczas lepiej przygotuję się do odpowiedzi. Przygotuj rzuty projektu, jeśli są potrzebne do omówienia problemu (możesz przesłać je przed konsultacją na biuro@baleidetale.pl – koniecznie podając imię i nazwisko oraz termin zamówionej konsultacji).

Przy omawianiu problemów z budowy warto, abyś miał szczegółowe zdjęcia obrazujące ewentualny problem.  Im dokładniej pokażesz mi omawiany problem tym bardziej precyzyjnie Tobie pomogę!

Aby nie zmęczyć Cię natłokiem informacji takie konsultacje proponuję, aby odbywały się w blokach 90 minutowych lub dla bardziej wytrwałych 180 minut. Więcej na jeden raz uważam, że nie ma sensu, aby kreatywne myślenie za bardzo na tym nie ucierpiało :). Oczywiście w toku indywidualnych ustaleń (np. jedziesz do mnie z bardzo daleka) długość konsultacji możemy określić indywidualnie. To jednak musimy zaplanować wcześniej. Prośbę taką możesz przesłać poprzez formularz kontaktowy (zakładka konsultacje).

Miejsce spotkania na terenie Wrocławia zazwyczaj ustalam ja do 24H przed spotkaniem.

Niestety musimy się trzymać wykupionego czasu z uwagi na dość mocno napięty harmonogram konsultacji i mojej pracy, jaką wkładam w BaleiDetale.pl. Efekty, które widzisz na BaleiDetale.pl to sporo zadań do wykonania niewidocznych z za monitora komputera.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ).  To na ten numer będę do Ciebie dzwonić  w celu ustalenia szczegółów i tuż przed spotkaniem, gdybyśmy nie mogli się znaleźć.

W przypadku nieodwołania rezerwacji na 48h przed jej terminem konsultacja przepada. Planuję uważnie swój czas, dlatego proszę konsultacje rezerwuj rozważnie!


Konsultacja na Twojej Budowie - Wybierz i poproś o wycenę


Analiza Postępu Prac, Twoich planów budowlanych, ewentualnych błędów na budowie itp.

DLA KOGO?: 

Jeśli potrzebujesz wsparcia bezpośrednio na Twojej budowie. Oko w oko z problemem do rozwiązania możemy razem najwięcej zdziałać.

Pamiętaj! Czerpię dużą radość z pomocy niesionej na budowie, jednak moim głównym celem przy tworzeniu BaleiDetale.pl jest pomoc całej branży, aby budowanie domu z bali było w przyszłości o stokroć łatwiejsze. Wyjazd na budowę do Ciebie to sporo czasu, którego nie poświęcę na strategiczne działania w BaleiDetale.pl. Stąd usługę tą wyceniam bardzo wysoko dla Inwestorów najbardziej zdeterminowanych do tego, abym przyjechał (to zazwyczaj oznacza, że problem do rozpracowania mają duży i nie da się go rozwiązać taniej dla Ciebie podczas konsultacji zdalnych).

Na wycenę tej usługi składa się m.in. koszt roboczogodziny na poziomie 100zł (liczony od momentu wyjazdu z Wrocławia, aż do powrotu), każde 100km trasy to 85zł dodatkowych kosztów transportu (liczone w obie strony), jeśli jest konieczny nocleg dodatkowo go doliczam do wyceny usługi. Na cenę wpływa także zagadnienie jakie będziemy rozwiązywać.

W przypadku zainteresowania wyceną wyjazdu na Twoją budowę napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy (zakładka Konsultacje). Napisz mi proszę jaki masz problem do rozwiązania (mile widziane zdjęcia, rzuty i inne dokumenty precyzyjnie opisujące sprawę, jeśli chcesz przesłać załącznik wyślij je bezpośrednio na maila biuro@baleidetale.pl ), gdzie jest budowa i w jakim terminie trzeba się tym zająć.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ).  To na ten numer będę do Ciebie dzwonić w celu ustalenia szczegółów i tuż przed spotkaniem, gdybyśmy nie mogli się znaleźć.

W przypadku nieodwołania rezerwacji na 72h (3 dni) przed jej terminem konsultacja przepada. Planuję uważnie swój czas, zwłaszcza wyjazdy na budowy, dlatego proszę konsultacje rezerwuj rozważnie!


Pakiety Konsultacji - Wybierz i poproś o wycenę


Szybka odpowiedź E-Mail z Dedykowanym Pakietem

DLA KOGO?: 

Jeśli chcesz, abym stworzył pakiet konsultacji pod Twoje potrzeby i budowę.  Sugeruję, abyś najpierw odbył ze mną przynajmniej jedną konsultację telefoniczną/Skype, wówczas lepiej oszacuję jak mogę Ci pomóc i czy takiej pomocy potrzebujesz. Czasem rozwiązania są proste i bezpłatne np. na moim blogu 🙂

Opisz dokładnie, gdzie znajduje się Twoja budowa oraz na jakim etapie jesteś (myślisz o budowie potrzebujesz wskazówek, rozpoczynasz proces budowy domu, budujesz, inne).

Dodatkowo możesz napisać jakie masz pytania/problemy na ten moment. W odpowiedzi napiszę Ci jakich konsultacji możesz potrzebować.

PAMIĘTAJ! Ta darmowa konsultacja tyczy się tylko oszacowania jakich konsultacji możesz potrzebować. Zaproponuję Ci dedykowane rozwiązanie. Wybrana data konsultacji stanowi maksymalny czas odpowiedzi via E-Mail.


Pakiet na Start/Budowa Domu/Budowa Domu XXL

DLA KOGO?: 

Jeśli chcesz realizować, więcej konsultacji ze mną z sensownym rabatem i  kontaktowałeś się już ze mną chociaż raz na jednej konsultacji.

Pamiętaj!, to Twój czas, który poświęcam tylko Tobie. Wykorzystaj go maksymalnie, przygotuj sobie coś do notowania, by omawiane ważne aspekty nie uciekły Ci w natłoku spraw budowlanych.

Zastanów się o co chcesz mnie zapytać napisz o tym w okienku podczas rezerwacji, wówczas lepiej przygotuję się do odpowiedzi. Przygotuj rzuty projektu, jeśli są potrzebne do omówienia problemu (możesz przesłać je przed konsultacją na biuro@baleidetale.pl – koniecznie podając imię i nazwisko oraz termin zamówionej konsultacji).

Przy omawianiu problemów na budowie warto, abyś miał szczegółowe zdjęcia obrazujące ewentualny problem.  Im dokładniej pokażesz mi omawiany problem tym bardziej szczegółowo Tobie pomogę!

Im większy pakiet rezerwujesz tym taniej dla Ciebie:

Pakiet na Start to 12% rabatu – 3 konsultacje po 50 minut,

Pakiet Budowa Domu to 15% rabatu – 6 konsultacji po 50 min,

Pakiet Budowa domu XXL to 20 % rabatu – 10 konsultacji po 50 min.

Wybierz wielkość pakietu, która Cię interesuje.  Konsultacje z wykupionych pakietów lub kupione osobno możesz łączyć, na przykład jeśli masz ochotę zrealizować dwie (100 min) i więcej za jednym ciągiem nic nie stoi na przeszkodzie. Zarezerwuj odpowiedniej długości blok w kategorii „Kolejna Konsultacja w Ramach Realizacji Pakietu”.

Jeśli chciałbyś wykorzystać bardziej niestandardowy czas napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy (zakładka konsultacje). Poinformuj mnie ile czasu chcesz, abym dla Ciebie zarezerwował.

Zaznaczę tylko, że dłuższe konsultacje, niż 150 min przez telefon, czy Skype wg mnie nie mają większego sensu. Kreatywne myślenie wyłącza się po pewnym czasie.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ).  To na ten numer będę do Ciebie dzwonić w umówionym terminie. Dla konsultacji Skype przy zamawianiu konsultacji podaj dane konta Skype do wykonania połączenia (moje konto Skype to Sławomir Witiw).

W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24h przed jej terminem konsultacja przepada. Przepada tyle konsultacji ile zamówiłeś na dany termin. Planuję uważnie swój czas, dlatego proszę konsultacje rezerwuj rozważnie!


Kolejna Konsultacja w Ramach Realizacji Pakietu


Typowa/Dłuższa/Kompletna Konsultacja w Ramach Pakietu

DLA KOGO?: 

Jeśli wykupiłeś u mnie konsultacje i masz je jeszcze niezrealizowany czas (np. w ramach pakietu).

Pamiętaj!, tak jak poprzednio to Twój czas, który poświęcam tylko Tobie. Wykorzystaj go maksymalnie, przygotuj sobie coś do notowania, by omawiane ważne aspekty nie uciekły Ci w natłoku spraw budowlanych.

Zastanów się o co chcesz mnie zapytać napisz o tym w okienku podczas rezerwacji, wówczas lepiej przygotuję się do odpowiedzi. Przygotuj rzuty projektu, jeśli są potrzebne do omówienia problemu (możesz przesłać je przed konsultacją na biuro@baleidetale.pl – koniecznie podając imię i nazwisko oraz termin zamówionej konsultacji).

Przy omawianiu problemów występujących na budowie warto, abyś miał szczegółowe zdjęcia obrazujące ewentualny problem.  Im dokładniej pokażesz mi omawiany problem tym bardziej szczegółowo Tobie pomogę!

Wybierz czas, który chcesz zrealizować 50/100/150 minut.  Konsultacje z wykupionych pakietów lub kupione osobno możesz łączyć, na przykład jeśli masz ochotę zrealizować dwie (100 min) i więcej za jednym ciągiem nic nie stoi na przeszkodzie. Zarezerwuj odpowiedniej długości blok w kategorii „Kolejna Konsultacja w Ramach Realizacji Pakietu”.

Jeśli chciałbyś wykorzystać bardziej niestandardowy czas napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy (zakładka konsultacje). Poinformuj mnie ile czasu chcesz, abym dla Ciebie zarezerwował.

Zaznaczę tylko, że dłuższe konsultacje, niż 150 min przez telefon, czy Skype wg mnie nie mają większego sensu. Kreatywne myślenie wyłącza się po pewnym czasie.

Upewnij się, że podczas rejestracji podałeś właściwy numer telefonu (widoczny po zalogowaniu na twoim koncie w systemie rezerwacji konsultacji https://baleidetale.pl/zamow-konsultacje/ ).  To na ten numer będę do Ciebie dzwonić w umówionym terminie. Dla konsultacji Skype przy zamawianiu konsultacji podaj dane konta Skype do wykonania połączenia (moje konto Skype to Sławomir Witiw).

W przypadku nieodwołania rezerwacji na 24h przed jej terminem konsultacja przepada. Przepada tyle konsultacji ile zamówiłeś na dany termin. Planuję uważnie swój czas, dlatego proszę konsultacje rezerwuj rozważnie!